fbpx

Meha ja terron Musleras dhe Galatasarayit (Video)

Alban Meha ka gjetur golin e parë në Superligën e Turqisë, edhe atë duke i shënuar skuadrës së Galatasaray. Skuadra e tij Konyaspor, është vendase, ndërsa mesfushori nga Kosova ka shënuar në minutën 36 golin e barazimit 1:1. 

Deri sa po luhet minuta e 60, rezultati është 1:2. Pas golit, Meha ka festuar me shqiponjë. Të përkujtojmë se Meha kaloi në Turqi nga Paderborni i Gjermanisë. Merha nuk bën pjesë në listën e De Biasi për takimet e shtatorit, që kombëtarja shqiptare i luan kundër Danimarkës dhe Portugalisë. / Portalb /


Goal Meha – Konyaspor 1-1 Galatasaray – 29-08-2015 by Bayeo

Lajme të ngjashme

Back to top button