fbpx

Ky është stili i vajzave të presidentit më të fuqishëm në botë (FOTO)

Sasha dhe Malia Obama, janë vajzat e presidentit të Amerikës Barack Obama.

Shikoni stilin e tyre elegant në fotot e mëposhtme:

Lajme të ngjashme

Back to top button