fbpx

Van Gaal edhe një ofertë për Bale

Manchester United është duke bërë përpjekjet e fundit për transferimin e yllit të Real Madridit, Gareth Bale.
“Red Devils” kanë ofruar 65 milionë funte dhe portierin David de Gea për blerjen e reprezentuesit uellsian, raporton tabloidi britanik “Daily Star”.

Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal është në kërkim të një përforcimi të madh para mbylljes së afatit kalimtar të verës.
Dhe, Bale – e jo sulmuesi i Bayern Munichut, Thomas Muller – është objektivi i tij kryesor.

Lajme të ngjashme

Back to top button