fbpx

Kjo është motra e Rita Orës, të tre së bashku me Jim Belushin

Rita Ora është ndjerë akoma edhe më shumë krenare kur ka parë prezencën e Jim Belushit në turin e saj, për promovimin e këngës “Body On Me”.

Ora nuk ka humbur kohë për ta postuar këtë foto në Instagram ku shkruan: “Kur gjeneratat bashkohen sëbashku”. Më pas ka falenderuar aktorin Belushi për mbështetjen që i ka dhënë përgjatë koncertit.

ora

Menjëherë kanë komentuar fansat e këngëtares, duke shprehur krenarinë e tyre për bashkimin e shqiptarëve dhe mbështetjen që i japin njëri – tjetrit në eventet e tyre profesionale. Koncerti i saj i radhës u zhvillua në Los Angeles, në të cilin ka patur pafund ndjekës. Fotot e publikuara në rrjetet sociale tregojnë një Ritë shpërthyese dhe plot energji.

Lajme të ngjashme

Back to top button