fbpx

United vetëm 100 milion euro i jep pë Robben

Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal dëshiron që të sjell në skuadër bashkombësin e tij, Arjen Robben.

“Daily Express” shkruan se Unitedi ëshët gati të bëjë ‘çmendurinë’ e radhës për yllin e Bayern Munichut.

Sipas kësaj të përditshmeje, Robben do të mund t’i kushtonte Unitedit deri në 100 milionë euro, duke u bërë kështu transferimi më i shtrenjtë në histori të skuadrës dhe Premirligës.

Lajme të ngjashme

Back to top button