fbpx

Tik tak tik tak… po vjen bashkëpunimi i radhës (Foto)

Bashkëpunimet e shumta mes këngëtarëve kanë qenë “in” kësaj vere, madje dikujt i dhezi shumë e dikujt ma pak.

E edhe një bashkëpunim tjetër do të na vjen shumë shpejt. Këngëtarët Blero dhe Shpat Kasapi kanë bashkuar forcat dhe do të sjellin diçka së bashku për adhuruesit e tyre, transmeton Indeksonline.

Këtë e ka konfirmuar vetë Blero përmes një postimi në rrjetin Instagram. “Edhe pak pjesa e dytë e duetit Blero ft Shpati Tik tak tik tak”, ka shkruar Blero.

Mbetet të shihet se çfarë do të na servojnë të dy këngëtarët.

Lajme të ngjashme

Back to top button