fbpx

Kur ju dashuron një grua

“Kur ju dashuron një grua, lumturinë mos e kërkoni askund tjetër veçse në përqafimin e saj, qetësinë në sytë e saj, pasionin në zemrën e saj dhe botën në shpirtin e saj.”

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button