fbpx

Prince Double H fyen Unikkatilin (Foto)

Kanë një histori të gjatë të diss-ave me njëri-tjetrin. Prince Double H dhe Unikkatil njihen për një sërë konfrontimesh.

Madje, si rezultat i kësaj armiqësie u krijua edhe “Ju ha për s’gjalli”, i cilësuar nga shumëkush si himn i dissave në repin shqiptar, transmeton Prive.

Por duket se drenicaku ende nuk është mjaftuar dhe sot ka lëshuar një ofendim të ri ndaj Viktor Palokajt.

Në një postim në Instagram, Prince Double H ka bërë tag Unikkatilin në një foto që e bën këtë të fundit të konsiderohet femër nga reperi nga Drenica.

Ende nuk ka ndonjë koment nga Viktori teksa ky hap hedh benzinë në një relacion të tensionuar i cili me kalimin e kohës krijoi përshtypjen se i takon të kaluarës.

123

Lajme të ngjashme

Back to top button