fbpx

Mourinho nuk heq dorë nga Pogba

Jose Mourinho nuk është i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të Chelseas në xhirot e para në Premeirligë.

Special One ka dyshim mbi partneritetin e Cesc Fabregasit dhe Nemanja Maticit, dhe për këtë arësyej po synon ta transferoj Paul Pogban, raporton Evening Standard

Chelsea do të tentoj deri në ditën e fundit të afatit kalimtar ta transferoj yllin francez, për të cilin është i gatshme t’i paguaj Juventusit 95 milion euro.

Lajme të ngjashme

Back to top button