fbpx

Tetovë, aksident trafiku, 4 të lënduar (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Industriale në Tetovë. Përveç dëmeve materiale janë raportuar edhe 4 të lënduar nga ky aksident. Policia ka kryer ekspertizën ndërsa sipas informatave të para, vozitësi ka tejkaluar shpejtësinë e lejuar dhe ka humbur kontrollin ndaj veturës së tipit “Ford”.

ka1 Aksident 2 Aksident 1 ak3

Lajme të ngjashme

Back to top button