fbpx

“Kukulla” e cila shërben në McDonald’s i habit blerësit me bukurinë e saj (FOTO-VIDEO)

Wei Han Xu, një shërbyese e McDonalds-it e Tajvanit është bërë e famshme pasi që disa njerëz e fotografuan dhe e postuan në internet duke thënë se duket njëjtë si kukull. Me sytë e saj të mëdha ajo na habiti edhe ne në Portalb, s’e dinim a është vajzë apo kukull. Ja shiheni vetë nga foto:Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (5) Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (1) Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (2) Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (3) Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (4)

Ja dhe video nga e njëjta vajzë:

 

Lajme të ngjashme

Back to top button