fbpx

Zhduket nëna dhe djali nga Kumanova

Dje në SPB, Kumanovë D.A (60) ka paraqitur se më 19.08.2015 prej shtëpisë në drejtim të paditur është larguar nusja E.A. (31) me nipin 7 vjeç. Jnë ndërmarrë të  gjitha masat për gjetjen e personave, njofton MPB.

Shkaqet dhe motivet ende nuk dihen, policia është në kërkim të gjetjes së 31 vjeçares  me djalin e saj 7 vjeçar.

Lajme të ngjashme

Back to top button