fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do jetë me diell dhe i vranët. Do të fryejë erë e lehtë në drejtime të ndryshme.

Temperaturat do të arrijnë deri në 30 gradë, ndërsa në Shkup dhe rrethinë do ketë mot të ngjashëm me temperatura deri më 27 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close