fbpx

​Ndryshimi i Rita Orës për 24 orë (Foto)

Vetëm 24 orë më parë ajo dukej ndryshe. Flokët e saj ishin blu dhe rozë (nuanca të Ylberit), por sot janë me një ngjyrë tjetër.

Këngëtarja Rita Ora, i ka kthyer flokët totalisht në ngjyrë të bardhë dhe është parë kështu në rrugët e Los Agelesit, transmeton  Telegrafi.

Ora është duke qëndruar në këtë vend për të promovuar këngën e re në bashkëpunim me Chris Brown “Body on me”.

Përndryshe “Body on Me” e shfaq Ritën mjaft sensuale dhe kjo i ka sjellë asaj 6 milionë klikime për një ditë.
Wiz-Khalifa-and-Rita-Ora-640x431
rita-ora-wiz-khalifa-photos-02

Lajme të ngjashme

Back to top button