fbpx

Polici shqiptar shembull për kolegët e tij (Foto)

Polici shqiptar nga Manastiri, Mesut Memishoski ka treguar ndjenjat e tij humane duke i ndihmuar një emigranti, fëmijë i etur për ujë.

Në fotografinë që po qarkullon nëpër rrjetet sociale polici shqiptar shihet se si e shuan etjen e fëmiut emigrant.

Ai është heroi i ditës dhe shembull për kolegët e tij, që dje ushtruan dhunë ndaj emigrantëve!

Ndryshe, fotografia vazhdon të shpërndahet me të madhe nëpër rrjetet sociale ku është vërshuar me komente pozitive nga qytetarët.

Lajme të ngjashme

Back to top button