fbpx

Pepe mbetet në Madrid edhe për dy edicione

Real Madrid dhe Pepe kanë nënshkruar kontratë të re e cila do ta mbaj portugezin në Santiago Bernabeu deri në vitin 2017.

Ishte folur shumë rreth kontratës së re të tij, por më në fund ai ka vendosur të vazhdoj me Realin, njëjtë sikurse edhe Ramos që bëri disa ditë më parë.

Kujtojmë se Pepe ishte transferuar nga Porto në vitin 2007 për 30 milionë euro.

Lajme të ngjashme

Back to top button