fbpx

Blero, fjalë të mëdha për Adem Ramadanin (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi, ka bërë fotografi dhe ka lansuar një breshëri lavdatash për këngëtarin që ka lënë muzikën argëtuese, Adem Ramadanin.

Këngëtari që kryesisht këndon muzikë fetare, Adem Ramadani, duket se ka argëtuar Bleron në një dasmë të një prej miqve të tij.

Por, ky informacion edhe pse i pa sigurt, i sigurt është që ata kanë bërë foto bashk.

Dhe komenti i Bleros është po ashtu i veçantë, transmeton Telegrafi. Ai thotë për Ramadanin se është këngëtar i madh, dhe fakti pse të tjerë këngëtarë kanë punë është sepse ai e la muzikën.

Shikoni postimin e plotë të Bleros:

https://instagram.com/p/6nAeOlHpeN/?taken-by=bleromuharremi

Lajme të ngjashme

Back to top button