fbpx

‘Çartet’ djali i Çiljetës: ‘Na lodhe me këtë klipin’ (Foto)

Pas gjashtë muajve përgatitje dhe pas disa jave paralajmërim për bashkëpunimin e radhës mes këngëtares Çiljeta dhe reperit Noizy, sot pritet që të dalë klipi më i ri i tyre, raporton Indeksonline.

Mënyra që këngëtarja ka zgjedhur ta paralajmëroj daljen e klipit ka qenë tejet e veçantë. Ajo këtë e ka bërë përmes një kolazhi të një fotoje të djalit të saj dhe vetes duke sinkronizuar kështu foton me fjalët që kinse djali po i drejtohet asaj duke i thënë ‘ kur do dali se na lodhe më me këtë klipin’ , derisa ajo i përgjigjet ‘Fernando mos me çmend, sot del’. Kjo ishte njëra ndër mënyrat që s’besoj ta keni parë më herët.

Lajme të ngjashme

Back to top button