fbpx

Erik Lloshi dhe Stresi publikojnë “Nuk jam i asaj” (Video)

Tash e disa ditë është paralajmëruar bashkëpunimi më i ri nga reperi Stresi dhe këngëtari Erik Lloshi i cili tashmë është publik për fansat e dyshes të cilët e kanë pritur me padurim këtë bashkëpunim.

Një këngë me tekst nga Rozana Radi dhe reperi Stresi, producent Threedots dhe video nga Max Production është duke u pritur shumë mirë nga fansat si fillim.

Lajme të ngjashme

Back to top button