fbpx

Nexus 5 me ekran 5.2 inç (Foto)

Nexus 5 2015 është modeli më i fundit i sjellë nga Google+. Përmes një fotoje të publikuar ju do të shikoni se si duket pjesa e pasme që zbulon sensorin e kamerës si dhe skanerin e gjurmëve të gishtërinjve.

Pritet që Nexus i ri të ketë ekran të madhësisë me variante prej 5.2 deri në 5.7 inç, më i madhi nga të dy i prodhuar nga Huawei.

Këto dy pajisje pritet të kenë port USB Type-C dhe speaker stereo, ndërkohë gjatë javëve në vijim ju do të njiheni me detaje të reja mbi pajisjen, pasi konferenca mediale e kompanisë do të mbahet në tetor të këtij viti.

Lajme të ngjashme

Back to top button