fbpx

Producentja e Vizion Plus: Tuna i ka marrë paratë, do ta padis për shpifje

Në një intervistë të dhënë fundjavën që lamë pas Altuna Sejdiu deklaroi se producentja Holta Dulaku e “Dancing with the Stars” nuk i ka dhënë çmimin e fituar.

Tuna madje deklaronte se kështu ëhstë vepruar edhe me fitues të tjerë.

Një ankesë të tillë e bëri pak kohë më parë edhe Lori Hoxha e cila tha se nuk e kishte marrë apartamentin e fituar.

Por Holta Dulaku i hedh poshtë këto zëra.

Ajo ka thënë në një intervistë për “GSH” se Tuna i ka marrë paratë.

Ajo e quan këngëtaren mashtruese dhe thotë se do ta padisë për shpifje.

“Tuna nuk mori apartamentin por mori të njëjtën vlerë të konvertuar në para. Kam mandate pagese që e vërtetojnë këtë. Jam lodhur me këto shpifje, do ta padis”, ka deklaruar Dulaku.

Lajme të ngjashme

Back to top button