fbpx

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, së bashku në plazh (Foto)

Pas angazhimeve të shumta që pati këtë verë, si dhe lansimit të projektit të saj më të ri, njëra nga këngëtaret më të reja në estradë, Luana Vjollca, ka gjetur kohë edhe për pak pushim.

Luana është fotografuar në njërën nga plazhet e bregdetit Malazez bashkë me ish të dashurin, këngëtarin nga Shkupi, Adrian Gaxha, transmeton Express.

Afërsia e tyre ngjall dyshime nëse ata dy i kanë rregulluar përseri raportet me njëri tjetrin nga  ana sentimentale, apo thjesht është në plan ndonjë bashkëpunim muzikor.

Lajme të ngjashme

Back to top button