fbpx

Roma interesohet për Nachon

Roma ka nevojë për në qendërmbrojtës dhe tashmë trajneri Rudy Garcia ka gjetur një të tillë.

La Gazzetta dello Sport shkruan se qendërmbrojtësi i Real Madridit, Nacho po kërkohet me ngulm nga Roma, i cili shihet si ideal për të zëvendësuar Yanga Mbian që do të kaloj në Lyon.

Përvec Nachos, Roma po interesohet edhe për mbrojtësin gjerman Antoniu Rudiger dhe atë të Besiktasit, MIlosevic.

Lajme të ngjashme

Back to top button