fbpx

Dina Shabani së shpejti lanson këngën e re

Këngëtarja e re nga Shkupi, Dina Shabani si duket ka planifikuar të ‘shpërthej’ fuqishëm në ditët e fundit të verës.

Këngëtarja e cila së fundi i është bashkuar produksionit “Bini Studio” së shpejti do të sjell projektin e ri i cili do të jetë bashkëpunim me një artist të njohur të estradës, transmeton Portalb.

Kënga do të publikohet në fillim të shtatorit, dhe pa dyshim pritet të jetë një nga hitet e këtij viti.

Lajme të ngjashme

Back to top button