fbpx

Babë e bir tregojnë muskujt

Cristiano Ronaldo ka vendosur që ta bëjë të birin si vetja.

Ylli i futbollit ka postuar këtë foto në Instagram, ku sëbashku me djalin e tij 5 – vjeçar Cristiano Jr, tregojnë muskujt, ndërsa mbajnë veshur vetëm peshqir.

Me të njëjtën pozë dhe shprehi në fytyrë, dyshja ka shkaktuar një reagim të menjëhershëm tek fansat në rrjetin social, duke marrë brenda pak orëve 1.4 milionë pëlqime.

ronaldo-biri

Më herët gjatë kësaj jave ylli i Real Madrid postoi një tjetër foto me të birin. Dyshja shfaqej me maska si personazhet e filmave “Transformers”.

Lajme të ngjashme

Back to top button