fbpx

Lady Gaga e dehur, ulëret në rrugë (FOTO)

Lady Gaga është parë e dehur në rrugët e Los Angelesit.Gaga 5Ylli i muzikës kishte dalë me miqtë në një restorant dhe si duket e ka tepruar me alkoolin sepse në momentin që po shkonte tek makina, nuk arrinte të qëndronte në këmbë.Gaga 6Në këto momente këngëtarja ndihmohet nga asistentët e saj, por ajo ulëret me të madhe, transmeton Gazeta Shqip.GagaGaga kishte veshur një lloj manteli aspak të këndshëm, por më e çuditshmja ishte fakti se mbante syze dielli, ndonëse ishte natë.Gaga 7

Lajme të ngjashme

Back to top button