fbpx

Januzaj e Borini së shpejti te Sunderland

Skuadra e Sunderland,janë të gatshëm për të bërë dy nënshkrime para se të mbyllet afati kalimtar.
Sunderland nisën keq sezonin e ri duke humbur nga Leicester, me rezultat 4-2.

Sipas “The Sun” ata janë të vendosur për t’i transferuar lojtarin e Liverpool Fabio Borini dhe ate të Manchester United, Adnan Januzaj, në një marrëveshje për ti huazuar deri në fund të kampionatit.

Sipas pronarit të klubit, “Borini është shumë afër por për Adnan Januzaj duhet të kërkojmë shpresë”.

Lajme të ngjashme

Back to top button