fbpx

Blendi Fevziu “pushton” plazhin më të bukur të Italisë (Foto)

Blendi Fevziu është duke kaluar pushimet në një nga plazhet më të bukura në botë.

Ai nuk poston shumë fotografi, dhe ato pak që poston nuk janë shumë “hot”. Por Blendi sërish tërheq vëmendjen e mediave dhe fansave të tij.

Gazetari i njohur është duke vazhduar pushimet e tij të verësnë një nga plazhet më të bukura në botë, në Porto Cervo të Sardenjës.

Ai ka postuar një foto nga pushimet në këto ujëra të kristalta, transmetojnë mediat nga Shqipëria.

Pak ditë më parë, Fevziu takoi gjatë pushimeve edhe trajnerin e Gjermanisë, Joakim Lëv, që po pushon në këtë vend.

Lajme të ngjashme

Back to top button