fbpx

Vdes reperi Sean Price

Sean Price,reper nga Brooklyn dhe anëtar i grupit hip-hop Heltah Skeltah , Boot Camp clik dhe Random Axe ka vdekur sot në moshën 43 vjeç.

“Duck Down Music me trishtim njofton se Sean Price vdiq herët këtë mëngjes në banesën e tij në Brooklyn . Shkaku i vdekjes nuk dihet , por dihet që ai vdiq në gjumë”, thuhet në deklaratën zyrtare të kësaj shtëpie muzikore.

Lajme të ngjashme

Back to top button