fbpx

Kim dhe Kanye – ja si do ta quajmë djalin

Prej kohësh Kim është në shenjestër nga media në lidhje me shtatzëninë e saj, por më shumë rëndësi duket se po i kushtojnë emrit të vogëlushit.

Kim e revoltuar nga lajmet e fundit është shprehur se nuk do ta quajë djalin “Easton West”.

Mediat nga ana tjetër kanë cituar se emrat e fëmijëve të tyre do të shndërrohen në marka të njohura për të gjithë, por sërish këto spekulime janë hedhur poshtë nga Kanye dhe Kim.

Çifti rrëfën se pret kohën e duhur për të bërë publik emrin e vëllait të 2 – vjeçares, North West.

Lajme të ngjashme

Back to top button