fbpx

Besa Kokëdhima lanson këngën e re “All In” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka publikuar në kanalin e saj  në You Tube këngën më të re të saj “All in”, që është një bashkëpunim me këngëtarin tjetër të famshëm, Flori Mumajesi,  dhe me Vickyn.

Kënga është një prodhim e “Threedoots”, ndërsa klipin e kësaj këngë e ka realizuar produksioni Entermedia. Flori Mumajesi ka bërë muzikën e këngës, ndërsa teksti është shkruar nga Dr.Mic & Sparrow Hawk.

Lajme të ngjashme

Back to top button