fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

Dashi
Mos mendoni te filloni një aventure sot sepse kjo do e shkatërronte menjëherë atë qe keni ndërtuar ne çift. Nëse kërkoni risi flisni me partnerin dhe ai do ua plotësojë dëshirat. Beqaret do ja kalojnë mire edhe vetëm dhe nuk do mërziten aspak. Financat do jene me te stabilizuara se me pare. Mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim te vogël.
Demi
Marrëdhënia ne çift do jete e qete, por nuk pritet te ketë asgjë spektakolare. Jetojeni jetën si t’iu vije pa u stresuar e pa menduar për te ardhmen e largët. Beqaret do jene joshës e do marrin propozime, por nuk do jene ne humor te mire për te dale me ta. Ndikimi i Hënës do jete negativ tek financat. Ekuilibri juaj do tronditet jashtë masa sidomos nga shpenzimet e tejskajshme.

Binjaket
Ka rrezik qe sot monotonia dhe trishtimi ta pushtojnë lidhjen tuaj. Do bënit mire te mos e humbnit komunikimin ne çift dhe te mos merrnit
vendime te nxituara. Urani do jete planeti qe do favorizoje takimet sentimentale gjate kësaj dite dhe do ua beje beqareve ditën me te bukur. Përfitoni sa me shume qe te mundni. Perspektivat financiare janë te shkëlqyera.
Gaforrja
Venusi do e mbroje jetën tuaj sentimentale sot. Do qëndroni me shume kohe pranë atij qe dashuroni dhe do i harroni mosmarrëveshjet e vogla qe keni pasur. Beqaret duhet te bëjnë kujdes kur te joshin. Jo te gjithë personat kane te njëjtin tip dhe jo te gjithë janë njerëz te mire. Financat do jene te paqëndrueshme, prandaj kujdes kur te shpenzoni
Luani
Fale ndikimit pozitiv te planetëve nuk do keni as probleme dhe as vështirësi ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do ece si çdo dite. Beqaret do marrin disa propozime te veçanta nga te cilat duhet te përfitojnë sa te mundin. Dashuria do linde pak nga pak. Ne planin financiar nuk do ketë as probleme te mëdha, por as përmirësime te dukshme. Mundohuni te ruani ekuilibrin.
Virgjeresha
Për ata qe janë ne një lidhje, tensioni do filloje te shuhet sot, por mos prisni qe partneri t;iu hidhet ne qafe dhe te beje sikur nuk ka ndodhur asgjë. Gjithçka do rregullohet me kalimin e ditëve. Beqaret nuk do jene shume te interesuar për dashuriçka kalimtare dhe do jene serish vetëm. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi. Kujdes me shpenzimet qe do bëni.

Peshorja
Çiftet do kenë një dite te tejmbushur me diskutime sot. Do filloni te mendoni me tepër për te ardhmen dhe do bëni projekte afatgjata. Te dy do jeni te gatshëm te ndërmerrni iniciativa dhe te provoni. Beqaret nuk do kenë asgjë me tepër se disa njohje te reja. Financat do jene goxha te stabilizuara dhe kjo do iu qetësojë pa mase. Mund ta blini atë qe keni menduar.
Akrepi
Pas një kohe te gjate qetësie ne çift, pasioni do rindizet sot dhe do ja kaloni për mrekulli me partnerin tuaj. Do përjetoni serish emocionet e
fillimit te lidhjes. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri nga personat nuk do ua mbushe mendjen për te filluar angazhime serioze. Për planin financiar do jete dite e vështirë. Mundohuni te ulni sa te mundni shpenzimet.

Shigjetari
Klima ne çift do ngrohet mjaft gjate kësaj dite. Ne disa momente pasioni do rindizet dhe do kaloni momente te zjarrta me partnerin. Venusi do ndikoje pozitivisht tek jeta e beqareve. Do jeni me te hapur ndaj eksperiencave te reja. Ne planin financiar çdo gjë do ndodhe si me magji. Jo vetëm qe te gjitha problemet do rregullohen, por do ketë edhe përmirësime.

Bricjapi
Do ketë disa incidente te vogla sot ndërmjet jush dhe partneri, por gjithçka do rregullohet shpejt. Humori juaj do ndryshoje shpesh sot dhe për këtë arsye do ndodhin mosmarrëveshje. Për beqaret nuk do mungojnë flirtet. Ne përgjithësi dita do jete emocionuese. Sektori i financave do jete gjate gjithë kohës i mbrojtur. Nuk priten probleme.

Ujori
Edhe njëherë tjetër duhet te tregoheni vigjilente ne jetën tuaj ne çift dhe mos hidhni hapa te nxituara. Mos ia vini re partnerit disa kritika qe do iu beje sepse do i thotë pa u menduar. Dite e qete dhe pa takime kjo e sotmja për beqaret. Shfrytëzojeni për te qëndruar me miqtë. Ne planin financiar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Shpenzimet bëjini me kursim.

Peshqit
Dite pozitive kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do shkoje siç e kishit menduar dhe nuk do konfliktoheni me te dashurinë zemrës. Beqaret do krijojnë miqësi te reja sot dhe një prej tyre shume shpejt do shndërrohet ne diçka me tepër. Nëse financat nuk janë ne gjendjen me te mire, mos ngurroni te kërkoni borxhet qe iu kane marre disa miq.

Lajme të ngjashme

Back to top button