fbpx

Fillon bashkëpunimi Besa ft. Flori

Kënga dhe bashkëpunimi i rradhës i kësaj vere do të jetë Besa Kokëdhima ft. Flori Mumajesi dhe Dj Vicky, transmeton Klan Kosova.

Këtë lajm e bëri të ditur vetë këngëtarja Besa, e cila postoi një fotografi të saj ku ka shkruajtur: “Dita e parë e xhirimeve”, që lë të kuptojmë se projekti sapo ka nisur.

vdaFgv

Lajme të ngjashme

Back to top button