fbpx

Zanfina ngacmon fantazinë në klipin e ri (Video)

“Nuk po të shoh” është kënga më e re e Zanfina Ismailit, të cilën e ka sjellë me videoklip.

Granit Gashi dhe Nurteel kanë bërë muzikën e kësaj kënge që është prodhim i Massive Music.

Po ashtu, edhe teksti është shkruar nga Granit Gashi dhe Nurteel.

Videoklipi është realizuar nga XL Porvideolux.

Lajme të ngjashme

Back to top button