fbpx

Horoskopi ditor, e enjte 15 prill 2021

Dashi
Mjedisi yjor do jete shume i ngrohte gjate gjithë kësaj dite. Pranë partnerit do ndiheni mjaft mire dhe nuk do doni te shkëputeni për asnjë çast. Beqaret do takojnë persona me shume vlera te cilët do i bëjnë te ëndërrojnë. Gjithçka ka për te qene ndryshe për ta. Gjendja e financave do konsolidohet tej mase fale kufizimeve qe keni bere me shpenzimet.

Demi
Do bëni mire t’i merrni gjerat sa me shtruar sot ju qe jeni ne një lidhje sepse ne te kundërt situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret do realizojnë takime interesante te cilat kane për t’ua ndryshuar rutinën. Nuk priten gjera te këqija. Ne planin financiar nuk duhet kurrsesi tre ndërmerrni rreziqe sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit menjëherë.

Binjaket
Sjellja juaj me partnerin do lere për te dëshiruar gjate kësaj dite dhe problemet me te do jene te njëpasnjëshme. Beni kujdes ne çdo moment. Beqaret do jene sharmante dhe do joshen gjithë kohës nga disa persona. Deri ne mbrëmje mendohuni mire dhe bëjeni një zgjidhje. Ne planin financiar do jeni te qarte për çdo hap qe duhet te hidhni dhe do e mbani te qëndrueshme situatën.

Gaforrja
Atmosfera do jete shume e ngrohte për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dini si ta mbani zgjuar zjarrin e pasionit dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret duhet te bëjnë pak me tepër durim ne mënyrë qe te gjejnë personin e përshtatshëm. Ne planin financiar do ju ndihmojnë fort disa te afërm dhe do i zgjidhni problemet qe keni pasur.

Luani
Do jeni te parrezistueshëm sot ju qe keni një lidhje dhe partneri do ju dashuroje si kurrë me pare. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme. Beqaret do bëjnë mire te mos pranojnë çdo ftese qe do ju behet sepse mund te përballen me probleme e me zhgënjime. Gjendja e financave do ekuilibrohet dalëngadalë. Mos prisni qe gjendja te ndryshoje sa hap e mbyll sytë.

Virgjeresha
Do keni goxha mosmarrëveshje ne çift gjate kësaj dite dhe do ndiheni shpeshherë keq. Debatet do jene te forta dhe stresuese. Beqaret do marrin disa propozime, por asnjeri nga personat nuk do ua mbushe mendjen. Po pate vetëm defektet tek dikush keni për te mbetur vetëm përgjithmonë. Ne planin financiar do kryeni me shume shpenzime nga sa duhet dhe do keni probleme.

Peshorja
Sot do i shihni gjerat ndryshe ju te dashuruarit dhe do kërkoni falje për te gjitha gabimet e bëra. Partneri nga ana tjetër do jete me tolerant dhe i kuptueshëm. Beqaret do joshen dhe do joshin gjithë kohës dhe do arrijnë ta ndryshojnë statusin e tyre. Ne planin financiar do jeni me fat. Do i kryeni te gjitha shpenzimet e menduara dhe gjendja do vazhdoje te mbetet e qëndrueshme.

Akrepi
Zemra juaj do rrahe fort gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit do ndiheni për mrekulli dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do bëjnë mire te mos i hedhin sytë tek disa persona shume me te mëdhenj se vetja. Ne planin financiar situata do jete goxha komplekse. Kërkoni sa me pare ndihme nëse nuk doni probleme apo vështirësi.

Shigjetari
Ambienti ne jetën tuaj ne çift do filloje te ngrohet tej mase sot. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi si kurrë me pare dhe do jeni gati te hidhni hapa te rëndësishëm. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Dielli dhe Venusi do ua ndriçojnë mendimet ne planin financiar dhe do i zgjidhni te gjitha vështirësitë.

Bricjapi
Do keni konflikte te njëpasnjëshme sot me atë qe keni ne krah dhe për asnjë moment nuk do pranoni te bëni lëshime. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me dike dhe do bëjnë çdo gjë qe ta bëjnë për vete. Qe sot e tutje jeta e tyre do ndryshoje rrënjësisht. Financat nuk do jene te këqija, por dhe jo aq te qëndrueshme sa për te kryer investime te mëdha.

Ujori
Do jeni te drejtpërdrejtë ju te dashuruarit sot dhe do ja vini ne pah gabimet partnerit. Ne fakt kjo është gjeja me e mire qe mund te bëni. Gënjeshtrat duhet t’i shmangni. Beqaret do bien ne dashuri me një shok fëmijërie dhe do druhen t’ia shprehin atij ndjenjat. Mos u vononi nëse nuk doni t’ua rrëmbejnë nga duart. Financat do jene te ekuilibruara gjithë kohës.

Peshqit
Do jeni shume kokëfortë sot ju qe jeni ne një lidhje dhe mosmarrëveshjet do jene ta njëpasnjëshme. Reflektoni për disa minuta dhe do e kuptoni se e keni gabim për disa gjera. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe e gjithë jeta do ju ndryshoje. Ne planin financiar do keni vështirësi pa fund. Kohet e fundit jeni treguar te pamatur dhe keni kryer shpenzime pafund.

Lajme të ngjashme

Back to top button