fbpx

Juventus: Conte dy emra për Janar

Nga ajo që raporton “Gazetta dello Port”, trajneri i Juventusit Antonio Conte ka rishfaqur pakënaqësinë e tij me zyrtarët e klubit për dështimin e transferimit të një sulmuesi të jashtëm që do të lejonte atë të shfaqte formacionin e tij të dëshiruar 3-52.

Emrat më të mundshëm pqë afatin e janarit që po lakohen janë: Jeremy Menez të Paris Saint Germain dhe Jonathan Biabiany të Parmës.

Ndërkohë sipas italianes tjetër “Tuttosport” raporton se so do të mbahet takimi vendimtar në mes të menaxherëve te Juves dhe përfaqësuesve të Arturo Vidal për të përmbyllur marrëveshjen për rinovimin e kontratës deri në vitin 2018./ indeksonline  

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close