fbpx

Horoskopi ditor, e diel 4 prill 2021

Dashi
Jeta juaj ne çift nuk do jete shume e mire sot për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do mungojnë për asnjë çast debatet dhe mosmarrëveshjet te cilat do ju bëjnë te ndiheni keq. Konfigurimi i yjeve do jete goxha i mire për beqaret. Shfrytëzojeni çdo mundësi qe do iu jepet. Ne planin financiar nuk do mundeni dot te ruani ekuilibrin sepse keni bere gabime te mëdha me herët.

Demi
Sot gjerat kane për t’iu ecur me se miri juve qe jeni ne një lidhje. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tuaj dhe emocionet do jene te forta. Beqaret me ne fund do kenë dashuri me shikim te pare dhe e ardhmja do ju ndryshoje përgjithmonë. Ne disa momente do ju duket sikur nuk jeni ne realitet. Ne planin financiar duhet te keni besim tek vetja qe do mund te arrini gjithçka.

Binjaket
Jeta juaj ne çift nuk do jete e mërzitshme sot sepse do jene planetët ata qe do ndikojnë pozitivisht. Do i shprehni pa fund ndjenjat tuaja dhe do ndiheni mire pranë partnerit. Beqaret do realizojnë plot takime, por vetëm njeri do jete i rëndësishëm. Gjendja e financave do lere për te dëshiruar edhe për ata qe janë treguar te arsyeshëm me shpenzimet deri me sot.

Gaforrja
Kërkoni me shume qëndrueshmëri ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. yjet do ua mundësojnë këtë gjë. Do qëndroni me tepër kohe me partnerin tuaj dhe do flisni hapur me te për çdo gjë qe ju ka shqetësuar deri me sot. Beqaret duhet t’i kushtojnë vëmendje disa personave qe do i joshin sepse do i bëjnë te lumtur. Situata e te ardhurave do vije duke u përmirësuar dalëngadalë.

Luani
Dita e sotme do jete e mrekullueshme për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e kuptoni edhe vetëm me shikime se çfarë kërkon partneri dhe do ja plotësoni dëshirat. Beqaret nuk do jene aspak ne humorin e duhur për te joshur një person dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Gjendja e financave do konsolidohet me tepër fale masave te mara dhe fale ndihmës se familjareve.

Virgjeresha
Ata qe janë ne një lidhje do i sqarojnë me ne fund disa gjera qe ju kishin mbetur pezull këto kohe dhe do ndihen shume me te qete pranë personit qe duan. Beqaret duhet te tregohen te kujdesshëm me personat qe as nuk i kane pare ndonjëherë. Ata do i joshin , por qëllimi i sakte nuk dihet. Ne planin financiar duhet patjetër te merrni masa strikte ne mënyrë qe te mos keni probleme me tej.

Peshorja
Nuk do jete aspak një dite pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni shume kokëfortë dhe ne çdo moment do nxitni probleme e konflikte. Beqaret do realizojnë takime interesante, por nuk do jene gati te hedhin ndonjë hap me tej. Ne planin financiar duhet te filloni seriozisht te merreni me problemet qe ju kane dale sepse po i shtytë ato do përkeqësohen.

Akrepi
Yjet do ndikojnë pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift dhe do ju bëjnë t’i kuptoni gabimet. Gjeni një mënyrë për te folur qetësisht me partnerin dhe për te zgjidhur njëherë e mire çdo gjë. Beqaret nuk duhet te mbyllen ne vetvete, përkundrazi duhet te dalin, te argëtohen dhe te njihen me sa me shume persona. Ne planin financiar do i bëni mire llogarite dhe nuk do keni vështirësi.

Shigjetari
Dite e mbushur me lumturi kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës te bekuar nga yjet dhe emocionet do jene te forta. Beqaret duhet te përfitojnë sa me shume qe te mundin nga ftesat qe do ju bëhen sepse jo gjithmonë do jete kështu. Me shpenzimet bëni kujdes sa te mundeni sepse përndryshe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit tërësisht.

Bricjapi
Sot do jeni gati te bëni çdo lloj çmendurie me partnerin tuaj vetëm qe te ndiheni sa me mire. Pasioni ne fakt do jete i zjarrte dhe partneri do ju beje te ndiheni si mbi re. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një lidhje dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Buxheti nuk do jete i keq, por nëse ju shpenzoni pa fund situata mund te përkeqësohet shpejt.

Ujori
Një faze e re do filloje sot për jetën tuaj ne çift. Do flisni më me ëmbëlsi me atë qe keni ne krah dhe do dashuroheni ashtu si ta ndjeni se bashku. Për beqaret ka ardhur koha e duhur për te hedhur hapa me tej me personat qe kane disa kohe qe i njohin. Ne planin financiar do jeni me fat dhe gjendja do vije gjithmonë duke u përmirësuar. Nëse tregoheni te matur si sot do pasuroheni shpejt.

Peshqit
Dite e animuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju surprizoje ne çdo moment dhe do ju beje te ndiheni sa me mire. Beqaret as vete nuk do e dine çfarë te bëjnë dhe do stepen përballë disa ftesave qe do ju bëhen. Ne planin financiar nuk do keni për çfarë te qaheni. Gjendja do vije duke u përmirësuar gjithnjë e me shume fale maturisë se treguari kohet e fundit.

Lajme të ngjashme

Back to top button