Arrestohet shqiptari që doli nudo në rrugët e Milanos

Një shqiptar u arrestua në Milano, pasi shëtiste nudo në rrugë. Shqiptari është arrestuar pranë selisë së “Lega Nord” në rrugën Bellerio.

Sipas mediave italiane, shqiptari nuk pranonte ndihmën mjekësore dhe ecte në rrugë lakuriq. Madje gjatë ndalimit ai ka ushtruar rezistencë ndaj forcave të policisë, transmeton Lapsi.al

Lajme të ngjashme

Back to top button