Nicole Scherzinger në lidhje me Pajtim Kasamin

Këngëtarja e famshme amerikane, Nicole Scherzinger nuk ka mundur t’i rezistoj Pajtim Kasamit.

Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami dhe këngëtarja e famshme amerikane, Nicole Scherzinger vazhdojnë të mbesim në qendër të vëmendjes nga mediat e huaja.

Tashmë nuk është asgjë sekret. Kasami dhe Scherzinger janë në lidhje. Këtë e vërtetojnë edhe foto e fundit të publikuara, ku Scherzinger shihet duke ia ngjitur Kasamit.

Kasami dhe ish e dashura e piloti të Formula 1, Lewis Hamilton janë duke pushuar ne ishullin Greek, Mykonos.

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button