fbpx

Video 3D, si u sulmuan forcat e RENEA-s në Llazarat

Një video e realizuar në 3D tregon mënyrën sesi është ekzekutuar efektivi i RENEA-s, Ibrahim Basha nga ai që u quajt “grupi i zjarrit”.

Në atë që ka përgatitur televizioni “News 24” pasqyrohet dinamika e ngjarjeve, që nga ndalimi i makinës, nga forcat e policisë në hyrje të Lazaratit, sulmi me armë në drejtim të policisë dhe ndërhyrja e forcave speciale në fshat.

Gjithashtu, në video jepen pamje të automjetit të policisë tip Volfskvagen dhe prita që iu ishte ngritur forcave RENEA në Lazarat.

Lajme të ngjashme

Back to top button