Blero sërish në krah të Afronës (Foto)

Ka vetëm pak ditë që Blero lansoi këngën e tij më të re ‘Jo Jo’ e cila po pëlqehet dhe klikohet shumë.

Një klip sa i kushtueshëm ashtu edhe i nxehtë, ku në një skenë ai puthet me vajzën në video, bëri që të gjithë të kthejnë vëmendjen nga kjo, transmeton Telegrafi.

I pyetur se kush është vajza në video dhe cila është lidhja e tij me Afronën, Blero u përgjigj se ai po e shijon jetën ndërsa me Afronën kishin disa shkëndija, por që nuk ndezën dhe ai e përfundoi lidhjen.

Por vetëm pas dy dite ai publikon një foto me modelen në Instagram, ku shihen shumë të afërt.
Kështu Blero konfirmon lidhjen e tyre të shumëpërfolur.

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button