Veliaj u shtron darkë deputetëve që e ndihmuan në fushatë

Kryebashkiaku i ri i Tiranës Erion Veliaj ka organizuar një darkë me deputetët e Partisë Socialiste që e ndihmuan në fushatën për të fituar Tiranën.

Veliaj me bashkëshorten Ajola Xoxa kanë festuar fitoren me deputeten Ledi Shamku, ministrin Bledi Çuçi dhe shumë të ftuar të tjerë.

Shamku ka drejtuar fushatën në Tiranë në Njësinë 2 dhe ka qenë ajo që ka postuar foton në faqen e saj FB.

Lajme të ngjashme

Back to top button