Bashkëpunim nga Dafina dhe Young Zerka

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas bashkëpunimit me Dj Sardin që do të sjellë këto ditë,po punon edhe rreth një bashkëpunimi tjetër.

Bëhet fjalë për këngëtarin nga Shqipëria Young Zerka me të cilin Dafina ka vendosur të bashkojë forcat për të sjellur një hit.
Duke ditur suksesin e çdo kënge të dy artistëve,pa dyshim që bashkimi në një këngë do të jetë bombastik, transmeton lajmi.net

Kënga e dyshes për të cilën nuk kanë dhënë shumë detaje,ka përfunduar dhe tani po punohet rreth videoklipit i cili pritet të publikohet në fund të muajit korrik.

Lajme të ngjashme

Back to top button