Lori Hoxha shan doganierët shqiptarë: Janë plehra (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha së bashku me të motrën, Sarën dhe Ledionin udhëtuan për ca ditë pushimi në ishujt grekë, por kthimi në atdhe nuk ka qenë aq entuziast.

Lori Hoxha është irrituar me doganorët gjatë kthimit në Rinas, duke i quajtur ata plehra.

Nuk dihet konkretisht shkaku që ka çuar 22-vjeçaren të ofendojë doganierët shqiptarë, por reagimi i saj ka ardhur nëpërmjet ‘snapchat’, ku postoi foton nga aeroporti i Tiranës.

lori-snapchat

Lajme të ngjashme

Back to top button