fbpx

Etnon publikojnë klipin e ri me Sinan Vllasaliun dhe Astrit Stafajn (Video)

Grupi i njohur Etnon kanë publikuar këngën e re në bashkëpunim me Sinan Vllasaliun dhe Astrit Stafajn.

Kënga mban titullin ‘Falma nje jete’. Tesktin e muzikës e ka bërë antari i grupit Etnon, Genc Prelvukaj, muzikën po ashtu Genci vetëm të asistuar nga Astrit Stafa dhe Filloreta Raçi.

Videoklipi është realizuar nga Black Fish Entertainment./ Zekirja Mexhiti/ Portalb/

 

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button