Këta janë dy të plagosurit gjatë operacionit në Lazarat (Foto)

Perlat Hamitaj dhe Jetmir Isaj janë dy efektivët e RENEA-s, të plagosur në Lazarat. Ata janë dërguar me helikopter në Tiranë në spitalin e traumës, ku janë vizituar edhe nga kryeministri Edi Rama.

Këta janë dy të plagosurit gjatë operacionit në Lazarat

Lajme të ngjashme

Back to top button