Paralajmërohet Jaguar F-Pace (Video)

Jaguari ka lansuar një video paralajmëruese të modelit F-Pace.Automobili i ri ndjek hapat e konceptit C-X17 dhe përmban drita LED.

Jaguar ka thënë se modeli ka performancë të mirë dhe teknologji të lartë.

Kompania britanike nuk lëshoi specifikat e modelit të ri, por besohet se makina do të ketë motor me katër cilindra 3.0-litër V6 me 340 kuajfuqi./ Koha

Lajme të ngjashme

Back to top button