Rita Ora shqiptare?! – Kam mendu që është gjysmë zezake! (Video)

Moderatorja dhe komediania amerikane, Wendy Williams gjatë emisionit të saj “The Wendy Williams Show” e bëri shqiponjën me duar.
Këtë e bëri derisa po fliste për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Rita Ora.

“Wow. Rita Ora është shqiptare. Unë nuk e dija se ajo është shqiptare, unë mendoja se ajo ishte gjysmë zezake ose britanike” tha Williams, transmeton KKosova.

Ajo madje edhe përshendeti shqiptarët derisa po fliste për kopertinën e revistës “Marie Claire” në të cilën është protagonist vetë Rita.

Brenda revistës është edhe intervista e Orës ku ajo edhe flet për lidhjen e saj me Calvin Harris dhe ajo thotë që ishte ajo që u nda nga ai.

Lajme të ngjashme

Back to top button