Dj Blunt dhe Real 1 publikojnë videoklipin “Xhinset” (Video)

Dyshja e famshme Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“Xhinset” titullohet kënga më e re e dyshes të cilën e sollën me një videoklip mjaft interesant të realizuar nga produksioni “Imagine”.

Lajme të ngjashme

Back to top button