fbpx

Skëndërbeu me fat, pret kundërshtarin për rrethin e dytë

Skuadra shqiptare ka patur fat në hedhjen e shortit për kualifikimet në Ligën e Kampionëve.
Skëndërbeu do të përballet me fituesin e ndeshjes Levadia Tallin nga Estonia dhe Crusaders nga Irlanda e Veriut.
Skëndërbeu pushon në rrethin e parë, ndërsa në rrethin e dytë do të takohet me fituesit nga kjo përballje.

Lajme të ngjashme

Back to top button